nasz profil na facebooku GPS N50°16.436'  E017°00.551'  

Bielice to sympatyczna wioska leżąca w najdzikszym i zarazem najpiękniejszym zakątku Ziemi Kłodzkiej – w Górach Bialskich (zobacz w Wikipedii). To tutaj można fantastycznie odpocząć w naszym, położonym na 11-hektarowej łące, gospodarstwie agroturystycznym, to na tej łące rankiem spotkacie pasące się sarny, to tutaj zaglądają bociany :) Urządziliśmy również miejsce na ognisko czy grilla, gdzie można bawić się i śpiewać (nie zakłócając innym snu) nawet do rana.

MILE WIDZIANI GOŚCIE Z CZWORONOGAMI !!!

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

• jeden pokój w Chatce Trapera (dla 3 osób)
  do wyłącznej dyspozycji kuchnia – pokój dzienny z kominkem, wszędzie ogrzewane
  podłogi.

• dwa pokoje w Kamiennym domku (dla 5 osób)
  do wyłącznej dyspozycji kuchnia – pokój dzienny z kominkem, wszędzie ogrzewane
  podłogi.

• dwa pokóje w Owczarni (dla 5 osób)
  do wyłącznej dyspozycji kuchnia – pokój dzienny z kominkem, wszędzie ogrzewane podłogi.

 

Opis naszych pokoi znajduje się również pod tym linkiem - www.bielice.noclegiw.pl

   
 
 
   
   
   
       
 
 
   
 
 
   
uniwersytet w bielicach

Od czerwca 2002 r. funkcjonuje z powodzeniem „Uniwersytet w Bielicach” będący cyklem spotkań z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy do siebie naukowców, badaczy, podróżników i dziennikarzy, którzy zechcą się z nami podzielić swoją wiedzą i pasją podczas popularnych wykładów. Wstęp jest zawsze wolny. Uniwersytet jest otwarty dla wszystkich.

 

Spotkania organizowane są nieregularnie, w miarę naszych możliwości oraz czasu wolnego zaproszonych wykładowców. Aby nie przegapić kolejnych, zapraszamy do odwiedzania serwisu.

informacje turystyczne

W serwisie internetowym www.bielice.info.pl znajdziesz wszystko co potrzebujesz wiedzieć na temat Bielic.

centrum edukacji, turystyki i kultury

Na stronie CETiK znajdą Państwo informacje o aktualnie odbywających się lub planowanych imprezach w regionie, placówkach kultury, ważnych telefonach...

posiłki

Dla gości którzy przyjechali odpocząć od gotowania i spędzić czas na pieszych wędrówkach, poznać atrakcje jakie znajdują się w okolicy. Polecamy dwa zaprzyjaźnione miejsca w których można pysznie zjeść:

 

CHATA CYBORGA
Możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji w przystępnej cenie.
Śniadania serwowane są od godz. 9:00, natomiast obiadokolacje od godz. 16:30 do 18:00.
Na miejscu można również skorzystać z mini baru czynnego do późnych godzin.

 

DOM ZBOROWY
Ceny wyżywienia są zależne od ustalonego menu. Można także skorzystać z bufetu z fastfoodami i słodyczami.
Dom Zborowy usytuowany jest blisko wyciągu narciarskiego, co jest jego niezaprzeczalnym atutem podczas szusowania na nartach.

Atrakcje turystyczne

Do Bielic przyjeżdża się po odpoczynek od miejskiego pośpiechu i hałasu. Nie oznacza to wcale, że należy na tym poprzestać. Wręcz przeciwnie! W okolicy jest co zobaczyć »

czynny wypoczynek

Najbliższa okolica, czyli Bielice, Góry Bialskie i Złote to świetne tereny rekreacyjne i turystyczne. Bardzo dobrze rozwinięta sieć szlaków turystycznych oraz leśnych dróg pozwala na odbywanie wycieczek pieszych, rowerowych i uprawianie narciarstwa biegowego - informacje o szlaku narciarstwa biegowego i planowanych imprezach w sezonie 2014/2015 itd. znajdziecie na stronie http://www.stronie.pl/293/135/narciarstwo-biegowe.html. W okolicy jest co robić »

pakiet rekreacyjny

Dla naszych gości, jest możliwość skorzystania z pakietu rekreacyjnego (sauna fińska, wanna z hydromasażem, sala fitness), boiska i pokoju dla dzieci w sąsiedniej Chacie Cyborga.

 

   
   

Gospodarstwo Agroturystyczne Bielice 2a  •  57-550 Stronie Śląskie  •  tel. 74 81 42 712 

bielice@bielice.pl